Шліфувальні роботи

photo photo

Шліфування - процес різання металів за допомогою абразивного інструменту, різальним елементом якого є зерна. Зерна, що мають високу твердість, теплостійкість і гострі кромки, сполучені спеціальними єднальними речовинами в шліфувальні круги, сегменти, голівки, бруски і шкірки; застосовують зерна і у вигляді паст і порошків.
Наші фахівці з обробки металів, найякісніше виконають шліфувальні роботи різних видів на сучасному устаткуванні.

Ми виконуємо:
  • -плоске шліфування;
  • -плоско-карусельне шліфування;
  • -кругло-зовнішнє шліфування;
  • -кругло-внутрішнє шліфування.

Плюси плоско-карусельного шліфування в тому, що можна шліфувати площини різних дискових деталей, ножів і т. д. без деформації оброблюваного матеріалу.
 Максимальний діаметр деталі не більше 500 мм. Наша компанія приймає замовлення будь-якої складності. При необхідності наші співробітники проведуть детальну консультацію з будь-яких питань. Ми гарантуємо 100% якість від вітчизняного виробника, і адекватні ціни.

Фрезерні роботи

photo

Операція фрезерування в технологічному процесі виробництва деталей дуже важлива. Завдяки цій операції, можливо, зробити точніші розміри деяких елементів деталі, ніж при литві. Основним інструментом для проведення цієї операції являється фреза, жорстко закріплена на валу фрезерного верстата. За рахунок високих обертів фрези і поданню заготівлі під потрібним кутом, напрямом і швидкістю, метал із заготівлі знімається досить легко, а головне з досить високою точністю.

Основні види фрезерних операцій :
  • -торцеве фрезерування (фрезерування великих поверхонь).
  • -кінцеве фрезерування (пази, підсічки, канавки, кишені, колодязі, вікна).

Заточні роботи

photo

Підтримка різального інструменту в працездатному стані забезпечується своєчасним і якісним заточуванням - шліфуванням робочих поверхонь інструменту. Технологія заточних робіт дуже різноманітна і визначається матеріалом і геометрією різального інструменту. Круги з алмазу і эльбора (форма і розмір) для заточування металоріжучего інструменту вибираються залежно від типу оброблюваної поверхні. До відкритих поверхонь відносяться задні поверхні інструменту, при заточуванні яких забезпечується вільний вихід шліфувального круга як у напрямі подовжнього подання, так і в перпендикулярному напрямі. Для заточування задньої поверхні застосовуються круги типів 12А2-45, 12v5-45, 11v9-70, 12v9. Напіввідкритими поверхнями інструменту є такі, при заточуванні яких обмежений вихід шліфувального круга в одному з напрямів. До таких поверхонь відносяться задні поверхні кінцевого інструменту і передні поверхні насадного інструменту. До закритих поверхонь відносяться робочі поверхні інструменту, при заточуванні яких обмежений вихід круга як у напрямі дотичного подання, так і в перпендикулярному до нього напрямі. Це передні поверхні кінцевого інструменту. Для заточування напіввідкритих поверхонь кінцевого інструменту рекомендуються круги типу 1v1 замість використовуваних на цих операціях 11А2. При заточуванні передніх поверхонь важливим є вибір ширини робочого круга. У зв'язку з цим рекомендується застосовувати тарілчасті круги типів 12r4, 4a2, 12a2-20, 12v5-20, мінімальна ширина робочої поверхні яких дорівнює 2-3 мм. незалежно від діаметру.

Основне призначення процесу заточування різального інструменту полягає в наступному:
  • - забезпечення оптимальних геометричних параметрів різальної частини інструменту, сприяючих підвищенню його стійкості, а також точності і продуктивності обробки;
  • - забезпечення заданих меж шорсткості заточених поверхонь інструменту;
  • - збереження і відновлення різальних властивостей, властивих інструменту, з мінімально допустимими змінами в його поверхневих шарах;
  • - забезпечення економічної експлуатації інструменту.

Зубонарізні роботи

photo

Зуборізні роботи - це вид механічної обробки (мехобробки). Компанія виконає будь-які види зуборізних робіт: нарізування зубчастих коліс, нарізування конічних шестерень, черв'ячних передач в т.ч. глобоидного зачеплення, шліцьові з'єднання, шевронне зачеплення і інші. Наша організація має досить потужну інструментальну ділянку, щоб виконувати зуборізні роботи по кресленнях замовника. Для зуборізних робіт наш цех використовує модульні фрези і довбання. Залежно від методу зубонарізання застосовують модульні дискові або пальцьові фрези і зуборізні головки для роботи методом копіювання, зуборізні гребінки, черв'ячні фрези, долбяки, зубострогальні різці і різцеві голівки для роботи методом обкатки. Дискова фреза є фасонною і має затилований зуб, профіль якого в радіальній площині відповідає профілю западини нарізуваного зубчастого колеса. Пальцьова фреза - модульна фреза із затилованим зубом, застосовується в основному для нарізування косозубих і прямозубих коліс з модулем понад 20 мм. Профіль фрези в осьовому перерізі при нарізуванні прямозубих циліндричних коліс відповідає профілю западини колеса. Фрези для нарізування шевронних або косозубих зубчастих коліс мають складніший профіль. В процесі зуборізних робіт зуборізна голівка застосовується для одночасного нарізування усіх западин зубчастого колеса за декілька проходів. Профіль робочої частини кожного різця є копією западини між зубами.