photo

Шліфувальні роботи

Шліфування - процес різання металів за допомогою абразивного інструменту, різальним елементом якого є зерна. Зерна, що мають високу твердість, теплостійкість і гострі кромки, сполучені спеціальними єднальними речовинами в шліфувальні круги, сегменти, голівки, бруски і шкірки; застосовують зерна і у вигляді паст і порошків. Наші фахівці з обробки металів, найякісніше виконають шліфувальні роботи різних видів на сучасному устаткуванні.

Ми виконуємо:
 • -плоске шліфування;
 • -плоско-карусельне шліфування;
 • -кругло-зовнішнє шліфування;
 • -кругло-внутрішнє шліфування;
photo

Фрезерні роботи

Операція фрезерування в технологічному процесі виробництва деталей дуже важлива. Завдяки цій операції, можливо, зробити точніші розміри деяких елементів деталі, ніж при литві. Основним інструментом для проведення цієї операції являється фреза, жорстко закріплена на валу фрезерного верстата. За рахунок високих обертів фрези і поданню заготівлі під потрібним кутом, напрямом і швидкістю, метал із заготівлі знімається досить легко, а головне з досить високою точністю.

Основні види фрезерних операцій:
 • -торцеве фрезерування (фрезерування великих поверхонь);
 • -кінцеве фрезерування (пази, підсічки, канавки, кишені, колодязі, вікна).
photo

Заточні роботи

Підтримка різального інструменту в працездатному стані забезпечується своєчасним і якісним заточуванням - шліфуванням робочих поверхонь інструменту.

Основне призначення процесу заточування різального інструменту полягає в наступному:
 • - забезпечення оптимальних геометричних параметрів різальної частини інструменту, сприяючих підвищенню його стійкості, а також точності і продуктивності обробки;
 • - забезпечення заданих меж шорсткості заточених поверхонь інструменту;
 • - збереження і відновлення різальних властивостей, властивих інструменту, з мінімально допустимими змінами в його поверхневих шарах;
 • - забезпечення економічної експлуатації інструменту.
photo

Зубонарізні роботи

Зуборізні роботи - це вид механічної обробки (мехобробки). Компанія виконає будь-які види зуборізних робіт: нарізування зубчастих коліс, нарізування конічних шестерень, черв'ячних передач в т.ч. глобоидного зачеплення, шліцьові з'єднання, шевронне зачеплення і інші. Наша організація має досить потужну інструментальну ділянку, щоб виконувати зуборізні роботи по кресленнях замовника. Для зуборізних робіт наш цех використовує модульні фрези і довбання. Залежно від методу зубонарізання застосовують модульні дискові або пальцьові фрези і зуборізні головки для роботи методом копіювання, зуборізні гребінки, черв'ячні фрези, долбяки, зубострогальні різці і різцеві голівки для роботи методом обкатки. Дискова фреза є фасонною і має затилований зуб, профіль якого в радіальній площині відповідає профілю западини нарізуваного зубчастого колеса.

photo

Токарні роботи

Токарська обробка - це механічна обробка різанням зовнішніх і внутрішніх поверхонь обертання, в тому числі циліндричних і конічних, торцювання, відрізання, зняття фасок, обробка галтелів, прорізання канавок, нарізування внутрішніх і зовнішніх різьблень на токарних верстатах.

Різновиди точіння:
 • - обточування - обробка зовнішніх поверхонь;
 • - розточування - обробка внутрішніх поверхонь;
 • - підрізання - обробка плоских торцевих поверхонь;
 • - різка - поділ заготовки на частини або відділення готової деталі від заготовки.
photo

Обгумування валів

"Унірем" пропонує професійне обгумування валів якісною сировиною. На будь-якому виробництві (і практично у будь-якій сфері) зустрічаються агрегати, належна робота яких неможлива без обгумованих металевих деталей. Це можуть бути вали, ролики, барабани і багато що інше. Основна мета обгумування - захист металевої поверхні від руйнівних дій довкілля. Йдеться як про хімічні суміші, так і про просте механічне тертя. Гума еластична, стійка до механічної деформації. Крім того, гумове покриття зменшує вібрацію, що дозволяє знизити рівень шуму майже на третину. Все разом, це говорить про одне: обгумування елементів подовжує термін експлуатації усієї конструкції і відчутно підвищує ефективність її роботи

Наше підприємство обгумовує метал за кількома технологіями:
 • - холодна вулканізація
 • - гаряча вулканізація;
 • - пластини на болтах.

Колектив " Унірем" не стоїть на місці. Ми постійно вивчаємо новітні технічні розробки і самі створюємо оригінальні суміші високоміцної гуми на основі імпортного каучуку відмінної якості. Крім того, для більш високих адгезійних показників, наші фахівці застосовують якісні зарубіжні клейові суміші.

Copyright © 2020 Унірем