Про компанію
Краще українське виробництво
photo
Сфера діяльності:
Виготовлення і постачання запасних частин до обладнання кондитерських та тютюнових фабрик.
Досвід праці:
24 років взаємовигідної співпраці з великими кондитерськими та тютюновими фабриками України.

Фірма "УНІРЕМ" виготовляє для харчового виробництва губки пакувальні і ножі різних типів : зубчасті, зигзаг, відрізні, ножі типу флоупак будь-яких форм і розмірів. При виготовленні ножів використовуються високоякісні спецсталі. HRC 56...62. Ціни помірні. Якість ножів гарантуємо.

Виготовляємо також кондитерські ножі: SPS, HBTS, Fudji, Chempak, Sig, Siat, Rovema, Acma, Hassia, Richarelli, Sakmi, Sapal, Mashek (BH-05, BH-07), Nagema (EU-7,EU-8, EF-4, ED-10), Tehama, Mecpack, Imanpack, Carerra.

Розвиток і зміцнення вітчизняної кондитерської та тютюнової промисловості неможливий без впровадження сучасного обладнання і вдосконалення технологій. Дотримуючись цього правила, багато фабрик України активно модернізують свою виробничу базу за рахунок придбання новітніх верстатів і обладнання передових європейських країн-виробників - Німеччини, Франції, Англії, Італії.

Для підтримки високих експлуатаційних якостей обладнання існує постійна необхідність в постачанні імпортних запасних частин і механізмів. Науково-виробнича фірма "Унiрем" поставила перед собою завдання налагодити випуск вітчизняних запасних частин. Парк універсального металообробного обладнання, кваліфіковані фахівці і високий рівень виробничих технологій дозволяють нашій продукції успішно конкурувати за якістю з аналогічною зарубіжною.

При цьому ми істотно виграємо завдяки оперативності виконання замовлень і гнучкості цінової політики. Ось уже протягом багатьох років ми взаємовигідно співпрацюємо і маємо плідні контакти з багатьма виробниками України. Досконально вивчивши особливості і специфіку експлуатації майже всього імпортного обладнання, ми накопичили величезний досвід роботи, що дозволяє вирішити будь-які технічні завдання із застосуванням новітніх науково-технічних методів виготовлення і обробки виробів.

Команда професіоналів
В компаніїі Унірем працюють тільки професійні співробітники в галузі металообробки
icon
Дотримання строків виготовлення
Ми цінуємо час кожного партнера і клієнта. Завжди поставляємо продукцію вчасно
icon
Виробництво №1 в Україні
Наша компанія може забаспечити Вас найякіснішою продукцією вітчизняного виробництва
icon
Продукція з якісної сталі
Ми завжди стараємося використовувати найякісніші метали та сплави. Тому наша продукція краще працює
icon